Hizmetler > Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Evinizi taşımak hem çok zahmetli hemde çok sıkıntılı bir süreçtir. Her müşterinin beklentileri çok farklı olsa bile ortak nokta eşyalarına hiç bir şekilde zarar gelmeden yeni evine taşınmasıdır. Ataşehir Evden Eve Nakliyat tüm müşterilerin beklentilerini en iyi şekilde karşılayan ve %100 müşteri memnuniyeti sağlayan öncü firmalardan biridir.

Ataşehir Evden Eve Nakliye Firmaları

Eksen Nakliyat, tüm Türkiye genelinde şehirler arası ve şehir içi nakliyat hizmeti vermektedir. Çağın getirdiği son teknoloji ekipmanlarını takip ederek taşınma sürecinde bunları kullanmaktayız. Sürekli kendini yenileyen ve personellerine düzenli bir şekilde eğitim vererek müşteri memnuniyetini tamamen karşılayan hizmet sunmaktayız. Nakliye işi titizlik ve dikkatlilik gerektirir. Ucuz taşıma yaptırmak isterken daha çok sıkıntı yaşayabilirsiniz. Bu yüzden işinin ehli ve profesyonel kurumsal firmalarla çalışmanız eşyalarınızın çok daha güvenli taşınmasını sağlar.

Firmamız nakliyat hizmetine başlamadan önce ücretsiz ekspertiz taşınacak yere giderek, taşınacak eşyanın yoğunluğuna, evinizin kaçıncı katta olduğuna, taşınırken asansör gerekip gerekmediğine, ne kadar personel ihtiyaç olduğuna, taşınacak evle yeni ev arasındaki kilometreyi hesaplayarak size en uygun fiyatı verir.

Karşılıklı anlaşma sağlandıktan sonra sözleşme yapılır. Bu aşamadan sonra eşyalarınızın sigortası yapılarak her hangi bir hasara karşı güvence altına alınmış olur.  Araçlarımız ve personelimiz istenilen gün ve saatte hazır halde bulunur.

Eksen Nakliyat Eşya Paketleme

İlk önce hassas eşyalarınız özel ambalajlarla paketlenir. Ardından demonte olacak eşyalarınız sökülerek, son teknoloji ambalajlarla paketlenerek araca yerleştirilir.  Beyaz eşya, mobilya  ve benzeri eşyaları, balonlu ekipmanlar ile paketledikten sonra, asansöre yüklemek için özel olarak hazırlanmaktadır. Tüm eşyalar araca yerleştirildikten sonra yeni evinize götürülmek üzere yola çıkılır.

Eşyalarınz yeni evinize geldiğinde paketlerinden açılır, eşyalarınız yeniden demonte olur ve sizin istediğiniz şekilde yerleştirilir. Tüm işlemler bittiğinde müşteri memnuniyeti sağlanarak hizmet sonlandırılır.

Eksen Nakliyat sayesinde ev taşımak eziyet olmaktan çıktı. En son çıkan teknolojik ekipmanlar ve işin uzmanı personeller nakliye hizmetini güvenilir ve hızlı bir şekilde gerçekleştiriyor. Firmamız sizlere hayalinizin üstünde güven ve konforla taşınmanız için destek olmaktadır. Sadece bize nereye taşınmak istediğinizi söylemeniz yeterli. Siz söyleyin biz gerçekleştirelim.

Ataşehir Evden Eve Nakliyat hizmetlerimizle ilgili daha detaylı bilgi almak için bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz.