Hizmetler > Ortaköy Evden Eve Nakliyat

Ortaköy Evden Eve Nakliyat

Ortaköy Evden Eve Nakliyat

Ortaköy Eksen Evden Eve Nakliyat size güvenli ve hatasız bir ev tasıma sistemi sunmaktadır. Size uygun olan bir ekip işinde usta nakliyatçılar ve deneyimli personellerimiz ile eşyalarınız hasar almayacak şekilde paketlenir dolap, TV ünitesi vb. sökülecek esyalar sökülüp sarılır kapalı kasa araçlarımız ile güvenle taşınmaktadır.

Ortaköy Evden Eve Nakliyat; size birinci sınıf bir taşıma hizmeti sunar. Sizi sizden daha çok düşünür ve taşıma sonrası yerleşmenize yardım eder. Beyaz eşyalarınız , salon takımınız , gardolabınız gibi eşyalarınız kurulur ve yerleştirilir.

Eksen Nakliyat, tüm Türkiye geneli şehirler arası ve şehir içi nakliyat hizmetini sunmaktadır. Ortaköy Evden Eve Taşımacılık'da yaptığı hizmetlerden bir tanesidir.

Nakliyat yani taşıma işlemleri titizlik ve güven gerektiren ayrıcalık isteyen bir iştir. Ayrıca teknolojiden ve günümüz koşullarına uygun şekilde faydalanmayı gerektirmektedir.

Bir çok firma bunun farkında olup, asansörlü taşıma hizmetini kullanmaya başlamıştır. Özellikle günümüz koşullarında çok katlı binalarda oturulduğu göze alınırsa asansörlü taşımanın ne kadar gerekli olduğu fark edilmektedir. Bu yüzden nakliye hizmetlerinde oldukça önemli bir yer edinmiştir.

Ortaköy Evden Eve Nakliyat

Eksen Taşımacılık; nakliyat firmaları arasında sürekli kendini geliştiren ve teknolojiyi takip eden firmalar arasında öncü firmalardan biri olmayı başarmıştır. Nakliyat hizmeti almak istediğinizde firmamız taşınacak eve ücretsiz ekspertiz hizmeti vermektedir.

Nakliye hizmeti almak istediğinizde mutlaka ekspertiz hizmetinden faydalanmalısınız. Ekspertiz taşınacak eşyanızın fazlalığına, kaçıncı katta ikamet ettiğinize, taşıma için kaç personele ihtiyaç olduğuna, taşınacak evle yeni ev arasındaki kilometre farkını hesaplayarak size en uygun fiyatı belirleyerek ihtiyacınız yönelik çalışmalar yapılmaktadır.

Anlaşma sağlandığı takdirde karşılıklı olarak iki taraflı sözleşme imzalanmaktadır. Taşınacak eşyalarınız sigorta edilerek güvence altına alınarak karşılık güven sağlanmaktadır. Belirlenen gün ve saatte personelimiz ve araçlarımız hazır bulunarak hazırlanan rapora göre işlemlerinize başlanmaktadır.

Eşyalarınız demonte edilerek son teknoloji ambalajlama sistemiyle paketlenir. Dolasıyla hasar en az minumuma indirilerek taşıma işlemi gerçekleştirilir. Eşyalarınız yeni evinize ulaştığında eşyalarınız yeniden demonte edilerek istediğiniz şekilde yerleştirilir.

Ortaköy Eksen Nakliyat

Eksen Taşımacılık uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ve deneyimiyle Ortaköy şehirler arası nakliyat da uzman kadrosu ile işini her daim garantili olarak yapmaktadır. Eksen Nakliyat, en son teknolojik sistemleri ve profesyonel elemanlarıyla evlerinizi ve iş yerlerinizi taşıyarak, müşterilerine %100 memnuniyet garantisi ile güven vermektedir.
İş tecrübesi uzun yılları aşmış tecrübeli personellerimizle paketlenen eşyalar titizlikle nakliye aracına götürülüp hiçbir zarar gelmeyecek şekilde istiflenir. Böylece yoldaki sarsılmalara karşı eşyalarınız güvenceye alınmaktadır.

Ortaköy Ev Taşıma Firmaları

Evden eve taşıma işlemlerinde özellikle yüksek katlı binalara eşya taşırken bazen istenmeyen durumlar oluyor. Merdivenlerin dar olması binanın alçak tavan olaması gibi sorunlarla karşılaşıyoruz. Asansörlü tasıma hizmetimizle artık böyle sorunlar yok.

Çok yüksek ağırlıkları kaldırmaya yetecek kadar dayanıklılığa sahip olan bu araçlar sayesinde eşyaların en kısa sürede evlere taşınmasını sağlamaktayız. Böylece taşınma işlemleri çok kısa süre sorunsuz bir şekilde tamamlanır.