Hizmetler > Eyüp Evden Eve Nakliyat

Eyüp Evden Eve Nakliyat

Eyüp Evden Eve Nakliyat

Eyüp Evden Eve Nakliyat; modern taşımacılık hizmetlerini günüzmüzdeki teknolojik ürünlerden yararlanarak yapmaktadır. Eksen Taşımacılık olarak ilk önceliğimiz müşteri memnuniyetidir ve bunun için sürekli personellerine müşteri ilişkileri ile ilgili eğitimler vermektedir. Evden eve nakliyat tecrübe, deneyim ve bilgi birikimi gerektiren bir sektördür.

Eyüp Evden Eve Nakliyat; uzun yılların vermiş olduğu tecrübeye, bilgiye ve ekipmana önem veren, kalitesi ile her zaman nakliyat sektöründe sizlere hizmet vermekten onur duyan bir firmadır. Eğitimli, profesyonel güler yüzlü kadrosu, temiz ve geniş nakliyat araçları ile problemsiz bir nakliye hizmeti vermeye devam etmektedir. Uygun fiyatları ve ödeme kolaylığı sayesinde sektörde kalıcı olmayı hedeflemektedir.

Eyüp Evden Eve Nakliyat; disiplinli ve planlı çalışma sistemini kendine ilke edinerek, %100 müşteri memnuniyetini sağlayan nadir firmalardan biri olmayı başarmış ve sektöründe öncü firmalardan biri olmuştur.

Sizde profesyonel nakliyat firması ile çalışmak isterseniz bize iletişim numaralarımızdan ulaşarak, ücretsiz ekspertiz hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Evinizi taşıtmadan önce hangi firma ile anlaşma yaparsanız yapın ekspertiz isteyiniz.

Ekpertiz hizmetinde evinizdeki eşyaların yoğunluğuna, kaçıncı katta olduğunuza, nakliye sırasında asansörün gerekli olup olmadığına, eşyalarınız demonte edildikten sonra ambalajlanması için kullanılacak malzemenin miktarı, nakliye sırasında kaç personelin gerekli olduğuna, eşyalarınızın taşınacağı aracın ne kadar büyüklükte olmasına, taşınacak evle yeni eviniz arasındaki kilometre uzaklığını hesaplar.

Eyüp Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Ekspertiz bu incelemelerin hepsini yapıktan sonra size en uygun fiyat ile sözleşme hazırlar. Sizlerden alınan onay ile karşılıklı olarak sözleşme imzalanır. Taşımanın yapılacağı gün ve saatte araçlarımızla birlikte personelimizde hazır bulunur. İlk olarak demonte edilecek eşyalarınızdan başlanarak, paketleme işlemine geçilir.

Son teknoloji ambalaj malzemesi kullanarak titiz ve dikkatli bir şekilde paketlenen eşyalarınız nakliyat araçlarına hasar görmeyecek şekilde yerleştirilir.

Eşyalarınız özenli bir şekilde nakliyat aracına taşındıktan sonra yeni adresteki evinize taşınması için yola çıkılır. Yeni evinize taşınan eşyalarınız ambalajlarından sökülerek, yeniden demonte edilir ve eski haline getirilir. Sizin istediğiniz şekilde eşyalarınız yerleştirilir.

Eyüp Evden Eve Nakliyat işlemi bittikten sonra her müşterimizden müşteri onayı almaktayız. Sizin öneri ve istekleriniz bizim için çok önemlidir. Müşteri memnuniyetini sağladıktan sonra personellerimiz mutlu bir şekilde sizlerden ayrılır.