Hizmetler > Mecidiyeköy Evden Eve Nakliyat

Mecidiyeköy Evden Eve Nakliyat

Mecidiyeköy Evden Eve Nakliyat

Sektörün lider bir firması konumunda olan Mecidiyeköy Evden Eve Nakliyat, her türlü yükü taşıyabilecek bir kapasiteye sahiptir. Kurumsal bir hizmet anlayışına sahip olan firma, müşteri memnuniyetine de ayrı bir önem vermektedir. İstanbul merkezli olmak üzere 81 ile sevkiyat desteği sunan Mecidiyeköy nakliyat, taşımacılık işlemlerini profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Ayrıca firma talep edilen adreslere kısa bir süre içerisinde ekip yönlendirmekte ve işlem görmesi planlanan yüklerin incelenmesini sağlamaktadır. Her zaman öncelik, taşıma güvenliğine verilmekle beraber, en küçük bir maddi kaybın yaşanmaması içinde gerekli olan önlemler alınmaktadır. Eksen Taşımacılık, müşterilerine söz verdiği gün ve saatte de teslimat işlemlerini tamamlamaktadır.

Mecidiyeköy nakliye firması, parça yük, ağır yük, evden eve, seri imalat yükü gibi farklı alanlarda taşımacılık hizmeti vermektedir. Tüm yükler, sevkiyattan önce dikkatli bir şekilde incelenmekte ve fiziksel özelliklerine uygun olan araçlara yerleştirilmektedir. Ayrıca yapılan üst düzey ambalajlama işlemleri sayesinde de yüklerin çevresel etkenlerden dolayı zarar görmesi engellenmektedir. Mecidiyeköy evden eve nakliyat firması, her türlü olumsuz hava koşullarında bile hizmet verebilmektedir. Sayısı, tonajı ve büyüklüğü hiç fark etmeksizin tüm malzemeler, hassasiyet kurallarına uygun bir şekilde araçlara yerleştirilmektedir. Yolculuk sırasında da sorun yaşanmaması için bir takım önlemler alınmaktadır. Eksen Evden Eve Nakliyat, kurumsal şirketler veya fabrikalar için de 7/24 araç desteği sağlamaktadır.

Mecidiyeköy Nakliyat firması, günümüz teknolojisinde üretilmiş olan araç modellerine sahiptir. Bahsi geçen tüm araçlar, taşıma güvenliğini maksimum bir düzeyde sağlamakla beraber, her türlü yükü taşıyabilecek bir kapasiteye sahiptir. Eksen Evden Eve Nakliyat bünyesinde çeşitli boyutlarda tır ve kamyon modelleri bulunmaktadır. Ayrıca yük sayısına uygun bir şekilde araç tedarik edilmektedir. Bu sayede tüm yükler tek bir seferde istenilen adreslere götürülmektedir. Eksen Taşımacılık nakliye araçlarının tamamında Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen taşıma izin ve belgeleri bulunmaktadır.

Sayıca az olan eşyalar için koca bir araç tutmak oldukça maliyetlidir. Eksen Nakliyat firması ise, böyle durumlar için parça yük taşımacılığı desteği sağlamaktadır. Tüm parça yükler, teker teker adreslerden toplanmakta ve firmanın depolama alanlarına getirilmektedir. Sevkiyattan önce özenle paketlenen parça yükler, tek bir araç ile istediğiniz yere ulaştırılmaktadır. Ayrıca her bir müşteri, sadece yükünün ederi kadar ücret ödemektedir. Teslimatın günü ve saati ise, önceden belirlenmekle beraber, ürün sahiplerinin bilgisi dâhiline sunulmaktadır.

Sektörün en ucuz hizmetini sunan lojistik firması, müşterilerine özel indirimler gerçekleştirmektedir. Maliyet hesaplamaları, taşınması planlanan eşyaların incelenmesinden sonra gerçekleştirmektedir. Talep edilen ücret dışında, taşıma sırasında herhangi bir ek masraf istenmesi de söz konusu değildir. Mecidiyeköy nakliyat firması, ekonomik yakıt tüketimine sahip olan araçları sayesinde proje maliyetlerini büyük oranda düşürmektedir. Sizde hemen firma ile iletişime geçebilir ve kaliteli bir hizmet alma şansı bulabilirsiniz.