Hizmetler > Zincirlikuyu Evden Eve Nakliyat

Zincirlikuyu Evden Eve Nakliyat

Zincirlikuyu Evden Eve Nakliyat

Eksen Taşımacılık Zincirlikuyu Evden Eve Nakliyat firması olarak amacımız, müşterilerimizin eşyalarını taşınacağı yere güvenli bir şekilde ulaştırmaktır. Kalite ve hızımızdan ödün vermeyerek nakliye hizmeti çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz.

Evden eve nakliyat işlemlerinizi yaparken ilk ve en önemli önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Firmamızın sektörün öncü firmalarında biri olmasının en önemli etkenleri, işinde uzman ve tecrübeli ekibe sahip olması, güvenilir olması ve gelişen teknolojiyi sürekli takip etmesidir.  Uzun yıllardır eşyalarınızı taşırken, eşyalarınızı kendi eşyamız gibi koruyarak yerlerine ulaştırmamız ve hizmetinin sonunda müşterilerimizi memnun etmek Eksen Nakliyat olarak en büyük gururumuzdur.

Zincirlikuyu evden eve nakliyat olarak müşterilerimizin maddi veya manevi değeri bulunan tüm eşyaları şirketimiz için oldukça önemlidir. Nakliyat hizmetimiz içinde eşyalarınızın sigortası yapılır. Bu sayede eşyalarınız yangın, deprem, su baskını gibi olağanüstü hallere karşı veya herhangi bir hasar görme ihtimaline karşı korunmaya alınmış olur.  Nakliye hizmetine başlamadan önce firmamızın ücretsiz ekspertiz hizmeti ile tüm eşyalarınızın değeri tespit edilir. Taşınma esnasında oluşacak herhangi bir hasar olursa bunu firmamız önceden belirlenmiş değer üzerinden müşterimize ödemeyi yapmaktadır.

Eksen Taşımacılık, taşımacılık işini titizlikle ve dikkatli bir şekilde yapmaktadır. Taşınmanın en önemli noktalarından biri paketlemedir. Firmamız eşyalarınızı son teknoloji ambalajlama malzemeleri ile paketleyerek, eşyalarınızın hasar görmesini minumuma indirmiş olur. Kırılacak eşyalarınızı ayrı, çizilebilecek eşyalarınızı ayrı ve demonte olacak mobilya ve beyaz eşyalarınızı da ayrı paketleme işlemi kullanarak yapılır. Eşyalarınızın yanlış paketlenmesi, sizin için üzüntü verici olabilmekte ve eşya kayıpları ortaya çıkabilmektedir.  Bu yüzden müşterilerimizin eşyalarını paketleme işlemi firmamız için önemlidir.

Eşyalarınız uzman kadromuz tarafından paketlendikten sonra büyük bir özen ve titizlikle taşımayı gerçekleştireceğimiz araca yüklenmektedir. Eşyalarınız yeni evinize taşındıktan sonra tüm paketler açılarak siz değerli müşterimizin istediği şekilde yerleştirilir.

Evden eve taşınmak Eksen Taşımacılık ile eziyet olmaktan çıkıyor. Taşınmak denildiği zaman büyük bir stres ve yorucu zaman dilimi düşünülür. Ama artık nakliyat işini dert etmenize gerek yok. Bırakın tüm işlemleri biz yapalım, Siz sadece arkanıza yaslanıp, yeni taşınacağınız evin keyfini çıkarın. Eksen Taşımacılık, vermiş olduğu güven ve tecrübe ile siz değerli müşterilerine hizmet sunmak için yanınızdadır.