Hizmetler > Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Eksen Taşımacılık, Türkiye'nin her iline şehirler arası nakliyat hizmeti sunmaktadır. Kadıköy Evden Eve Nakliyat da bu hizmetlerimizden biridir. Firmamızın tecrübeli uzman kadrosuyla ve teknolojinin getirdiği yenilikleri takip ederek müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktayız.

Eksen Evden Eve Nakliyat firması olarak verdiğimiz hizmetteki ilk önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Müşterimizin memnuniyetini kazanmak için ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ve taşımacılık sırasında sigorta hizmeti sunmaktayız. Ücretsiz ekpertiz hizmeti sayesinde taşınma esnasında ekstra bir ödeme çıkmaz, sigortalı taşımacılık ile eşyalarınız herhangi bir hasara karşı güvence altına alınır ve bu şekilde müşterilerimizin taşınmaları güvenli bir şekilde ulaştırması garanti edilmektedir. Sigorta taşımacılık dışında en hızlı taşıma işlemini güvenilir bir biçimde gerçekleştirmekteyiz. Hızlı taşımacılığı sağlamak için en yeni donanımları kullanmakta ve hızlı taşımacılık teknolojilerinin takibini sürekli yapmaktayız.

Firmamızın ilk ilkesi ve benimsediği esas amacı müşteri memnuniyeti olduğu için son model araç filosu ile sigortalı, hızlı taşıma hizmeti ve pek çok taşımacılığa göre yapmış olduğu hizmetlerinde tecrübeli personeliyle 24 saat müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

Kadromuzun uzun yıllara dayanan bilgi ve tecrübesi ile filomuzun genişliği sayesinde taşıma sırasında her türlü ürün güvenli ve en hızlı şekilde taşınabilmektedir.

Neden Eksen Taşımacılık ?

 • Yılların vermiş olduğu tecrübe
 • Yeterli sayıda araç ve personel desteği
 • Yüksek sorumluluk duygusu
 • Kapalı kasa evden eve araçları
 • İş ahlakına bağlılık
 • Ekonomik nakliyat fiyatları
 • Uygun ve son teknolojik ambalaj malzemeleri
 • Mobilya,Tesisat,Elektrikçi Ustaları
 • Kalite bilinci
 • Sürekli gelişim inancı
 • %100 Müşteri memnuniyeti

Kadıköy Ev Taşıma

Uluslararası standartlar ile uyumlu, güvenli ve müşteri memnuniyetini sağlayan Kadıköy evden eve nakliyat, nakliyat hizmetlerinizde daima yanınızdadır. Ev taşırken nakliye işini dert etmenize gerek yok. Firmamız tüm eşyalarınızı en son teknolojik ambalajlama malzemelerini kullanarak paketlemesini yapmaktadır.

Demonte olacak eşyalarınız eğitimli personellerimiz tarafından sökülmekte ve uygun bir şekilde balonlu paketleme malzemeleri ile kaplanarak hasar görmesi önlenmiş olur. Tüm paketleme işlemleri yapıldıktan sonra eşyalarınız düzgün bir şekilde araçlara yerleştirilerek yeni evinize hızlı ve güvenli bir şekilde taşınır.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat firması olarak asansörlü nakliyat araçları ile eşyalarınızı kusursuz bir şekilde taşımaktayız. Eşya taşımacılığında öncü firma olan Kadıköy Eksen Evden Eve Nakliyat firması olarak teknolojik imkanlarla hizmet sunmaktayız. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.