Hizmetler > Şişli Evden Eve Nakliyat

Şişli Evden Eve Nakliyat

Şişli Evden Eve Nakliyat

Şişli Evden Eve Nakliyat; Şişli'e taşınmak isteyen müşterilerimize nakliyat hizmeti veren kurumsal bir firmadır. Türkiye'nin her iline şehirler arası evden eve nakliyat alanında hizmet vermekte olan Eksen Taşımacılık tüm eşyalarınızı hassasiyetle ve profesyonel bir şekilde Şişli'e ve ilçelerine taşımaktadır.

Nakiye firmamız bünyesinde sunulmuş olan araç desteği sayesinde şirketlerin veya bireylerin eşyaları kısa süre içerisinde taşınmaktadır. Eksen Evden Eve Nakliyat olarak sadece nakliye alanında uzman olan ekip ile nakliyat hizmeti vermeye özen göstermektedir.

Uzman personellerimiz; eşya paketleme, eşya taşıma, montaj ve nakliye aracına yükleme gibi işlemler sırasında en küçük bir eşyanın bile zarar görmemesi için gerekli olan tüm önlemler almakta ve ona göre hareket etmektedir. Şehirler arası nakliye hizmetinin profesyonel ve sorunsuz bir şekilde verilebilmesi için güçlü bir alt yapıya ihtiyaç duyulmaktadır ve Eksen Taşımacılık gerekli tüm alt yapıyı kurmuş köklü bir firmadır.

Şişli Evden Eve Sigortalı Nakliyat

Taşınılacak yerin yolunun uzun olması, taşınan yüklere zarar gelme riskini de oluşturabilmektedir. Bu nedenle de nakliyat işlemine başlamadan önce bazı önlemler alınmaktadır. Firmamız ve nakliye ekibimiz bu durumun farkındadır ve bu nedenle ambalajlanması gereken eşyaları en az iki kat olacak şekilde ambalajlar. Ambalajlama işlemleri için ise birinci sınıf kaliteye sahip olan malzemeleri kullanmaktadır. Eksen Taşımacılık firmamız, eşyalarınızın araçlara yüklenmesini eşyaların fiziksel özelliklerine göre gerçekleştirmektedir.

Bu sayede nakliye aracının hareket etmesi esnasında eşyaların birbirlerine zarar vermesi önlenir. Şişli Evden Eve Nakliyat firmamız tarafından hassasiyetle ve profesyonelce verilen şehirler arası nakliye hizmetleri, en kısa sürede tamamlanmaktadır.

Vermiş olduğumuz her türlü nakliye hizmetlerimizde eşyalarınızın her biri sigortalama işlemi ile garanti kapsamı altına alınır. Sigortaların yapılması sayesinde de olası bir nedenle zarar gören eşyalarınızın maddi kayıpları müşterilerimize yansıtılmaz. Taşımacılık hizmetlerimiz ise günümüz teknolojisinde üretilmiş olan modern ve temiz araçlar ile verilmektedir.

Evden eve nakliye fiyatlarımız, eşyalarınızın yoğunluğuna, dairenizin kat planına, eşyalarınızı taşıyacak olan personel sayısına, nakliye aracının sayısına ve gidilecek yola göre değişkenlik gösterebilir.

Nakliye firmamız maliyet hesaplamalarını müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak belirlemektedir. Firmamız tarafından sağlanmış olan ücretsiz ekspertiz desteği sayesinde de müşterilerimizin fiyat konusunda doğru bir şekilde bilgilendirilmesi sağlanır.