Hizmetler > Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat

Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat

Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat

Uzun yılların vermiş olduğu bilgi ve tecrübe ile Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat olarak sizlere profesyonel bir hizmet sunmaktayız.

Nakliyat sektörü genelde mevsimlerin ısınması ile yoğunlaşmaktadır. Bu süreçte çok fazla firma araştırılır ve karar vermesi her açıdan zorlaşır. Eksen Taşımacılık ile tanışmadıysanız bu süreç daha da zor olabilir. Zeytinburnu'de pek çok nakliyat firması olsa da içlerinden güvenilir ya da sadece markalaşmış firmaların olması işinizi zorlaştırabilir ve tercih yapmanız güçleşir. Firma olarak en doğru tercih yapmanız için burdayız.

Güvenilir bir nakliyat firması tespit etmek ve doğru karar vermenizi sağlamak için sizlere nakliyat firmasında dikkat etmeniz gereken konuları derledik.


Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat fiyatları konusunda verilen ücretin hizmet bakımından karşılığını alabilmek ve pişman olmamanız için bazı noktalarını özellikle araştırmanızı tavsiye ederiz.

Eksen Taşımacılık işini yapan pek çok firma bulunmaktadır. Fakat bu firmaların arasından bu işte bilgili ve tecrübeli, referansları iyi profesyonel kişileri bulmak sizler için en önemli aşamalardan biridir.

Evden eve nakliyat firması ararken nelere bakılmalı?

  • Firmanın evden eve nakliyat işini ne kadar süredir yaptığı,
  • Çalışan ekibin evden eve nakliyat işindeki deneyimi,
  • Şehir içi ve şehirler arası fiyatlarına hangi hizmetlerin dahil edildiği,
  • Firmanın nakliye hizmetinde vermiş olduğu hizmet garantisi
  • Diğer hizmet almış alan müşterilerin vermiş olduğu referanslar,
  • Diğer firmalarla fiyat kıyaslaması,
  • Evden eve nakliyat kapsamında nakliyat fiyatına nelerin dahil olup olmadığı baştan konuşulmalı,
  • Eşyalarınızın sigortalanıp, sigortalanmadığı.
  • Tüm bu koşullara uyan bir firma bulursanız, eşyalarınızın tamamen güvenli bir şekilde taşıma süreci gerçekleşir.

Eksen Taşımacılık fiyatları, her firmanın kendi oluşturduğu prosedürüne göre belirlenmektedir. Fiyat verilirken taşınacak eşyanın yoğunluğu, evin kaçıncı katta olduğu, eşyalar taşınırken toplanıp toplanmayacağı, yeni ev ile taşınacak ev arasındaki kilometrenin ne kadar olduğu, asansörlü taşıma gerekip gerekmeyeceği, kaç personel ihtiyaç olacağı gibi konular nakliyat fiyatlarını etkileyen faktörler arasındadır. Bundan dolayı her müşteriye standart bir fiyat verilmesi doğru değildir. Zeytinburnu evden eve nakliyat konusunda fiyattan daha da önemli olan verilen hizmetin araştırılması ve referans aracılığı ile tercih edilmesi çok daha önemlidir.

Firmamız güvenilir nakliyat hizmetleri konusunda son derece iddialı, fiyat konusunda ideal, kalite konusunda ise oldukça üstün hizmet sunmaktadır. Detaylı bilgi için müşteri temsilcilerimiz ile iletişim kurabilirsiniz.