Hizmetler > Cihangir Evden Eve Nakliyat

Cihangir Evden Eve Nakliyat

Cihangir Evden Eve Nakliyat

Eksen Taşımacılık Cihangir Evden Eve Nakliyat olarak güvenilir ve uzman personel kadromuzla siz değerli müşterilerimizin öneri ve şikayetlerini dikkate alarak bulunduğumuz sektör içerisinde en iyi çalışmayı hedeflemekteyiz.

Çoğu zaman da müşterilerimizin olumlu geri dönüşleriyle sağlam referanslarımız ile Marka haline gelmeyi hedefliyoruz. Cihangir Evden Eve Taşımacılık olarak eşyalarınızın hasar görmemesi için azami çaba sarf ederken, eşyalarınızı olası hasarlara karşı güvence altına alabilmek adına sigortalama işlemi yapabiliyoruz.

Firmamız ile iletişime geçmeniz durumunda istediğiniz gün ve saatte size ekspertiz gönderimi yapılmaktadır. Eksperimiz evinize gelerek eşyalarınızı inceler, eşyalarınızın sigorta değerini belirledikten sonra eşyalarınızın taşınma şeklini, kullanılacak ambalaj malzemesi seçimini ve miktarını belirleyerek kaç personel çalışacağını ve araç cinsinin seçimini yapar ve tüm bunlara yönelik bir rapor hazırlamaktadır.


Nakliye ve montajlama çalışanlarımız ekspertizimizin yaptığı inceleme doğrultusunda hazırladığı rapora göre çalışmaları sürdürür. Eksperimiz taşınmanın başından sonuna kadar tüm sorunlarınız da iletişime geçebileceğiniz aracı kişidir.

Cihangir Evden Eve Taşımacılık

Eksen Taşımacılık Cihangir Nakliyat Evden Eve Nakliyat'ın uzman çalışanları evinize gelerek paketleme işlemini başlatmaktadır bunun yanı sıra demonte edilecek eşyalarınızı sökerek  paketleme işlemine geçilmektedir. Ambalajlama & paketleme işleminde karton koli, hava kabarcıklı naylon, kraft kağıdı, ambalaj kağıdı, streç film gibi malzemeler kullanılmaktadır. Evinizde gerekli tüm incelemeleri yaparak eşyalarınıza en uygun paketleme işlemini tercih etmekteyiz.


Eşyalarınız karton kutularda hava kabarcıklı naylonlara sarılarak, demonte edilebilen eşyalarınız demonte edilerek, hassasiyetlerine göre sıralanarak taşınmaktadır. Eşyalarınızı götürmemizi istediğiniz evde dilediğiniz yerlere konularak, paketleri açılır. Demonte edilen eşyalarınız geri montajanır, eğer tesisat varsa beyaz eşyalarınız da bağlanarak Nakliye işlemimizin sonuna gelinir.

Cihangir Ev Taşıma

Eksen Taşımacılık Cihangir Evden Eve Nakliyat olarak teknolojiyi ve yenilikleri takip eden anlayışımızla asansörlü nakliyat hizmetini de özenle gerçekleştirmekteyiz. Uzman ve eğitimli kadromuz siz değerli müşterilerimizi mutlu etmek, nakliyat işlemini sorunsuz ve hızlı bir biçimde gerçekleştirebilmek için canla başla çalışmaktadır. Konusunda uzman çalışanlarımız firmamızla iletişime geçtiğiniz andan itibaren çalışmaya başlamaktadır.

Daha Detaylı Bilgi ve İletişim için Firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.